Școala Gimnazială Grigore Silași Beclean

GIMNAZIALĂ GRIGORE SILAȘI BECLEAN. Motto 9 ne pasă! 536;coala este s. Ituată în centrul orașului Beclean fiind cel mai vechi așezământ cultural din Beclean. În anul 1949 școlile cu predare română și maghiară din Beclean, se unesc în cadrul aceleiași instituții care primesc actualul amplasament, fosta proprietate a contelui Bethlen. Cunoscut și ca Beclean pe Someș. Este un oraș în județul Bistrița-Năsăud, Transilvania, România. Situat pe culoarul Someșul Mare, în aval de confluența Someș-.Orașul .

OVERVIEW

The web site scoalagrigoresilasi.ro presently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have examined twenty pages inside the website scoalagrigoresilasi.ro and found one website referencing scoalagrigoresilasi.ro. I observed one public network platforms retained by this website.

SCOALAGRIGORESILASI.RO TRAFFIC

The web site scoalagrigoresilasi.ro is seeing diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoalagrigoresilasi.ro

Traffic ranking (by month) for scoalagrigoresilasi.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalagrigoresilasi.ro

LINKS TO DOMAIN

Fundația Cultural Umanitară Henri Coandă - Formare Profesională, Învățământ Liceal, Învățământ Postliceal, Management European Educaţional

Formare Profesională, Învățământ Liceal, Învățământ Postliceal, Management European Educaţional. Fundația Cultural Umanitară Henri Coandă. Centru autorizat de Autoritatea Națională pentru Calificări. Şcoala Postliceală Henri Coandă vă .

WHAT DOES SCOALAGRIGORESILASI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalagrigoresilasi.ro Mobile Screenshot of scoalagrigoresilasi.ro Tablet Screenshot of scoalagrigoresilasi.ro

SCOALAGRIGORESILASI.RO SERVER

Our parsers diagnosed that the main page on scoalagrigoresilasi.ro took one thousand five hundred and thirty-one milliseconds to download. Our parsers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider scoalagrigoresilasi.ro not secure.
86.35.15.215

We revealed that this domain is implementing the Apache operating system.

Școala Gimnazială Grigore Silași Beclean

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following on the homepage, "Motto 9 ne pasă! 536;coala este s." We noticed that the web page said " Ituată în centrul orașului Beclean fiind cel mai vechi așezământ cultural din Beclean." It also said " În anul 1949 școlile cu predare română și maghiară din Beclean, se unesc în cadrul aceleiași instituții care primesc actualul amplasament, fosta proprietate a contelui Bethlen. Cunoscut și ca Beclean pe Someș. Este un oraș în județul Bistrița-Năsăud, Transilvania, România. Situat pe culoarul Someșul Mare, în aval de confluența Someș-."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Scoala de soferi GTI

Obtine permisul auto acum! Faceti acum primul pas spre obtinerea permisului de conducere! Fie ca va ganditi pentru prima data sa urmati cursurile unei scoli de soferi, fie ca sunteti deja un sofer care doreste sa isi imbunatateasca calitatile, Scoala de soferi. Va garanteaza o instruire de nivel profesional care sa se potriveasca perfect nevoilor dumneavoastra! Ne adaptam nevoilor voastre! Pentru a vedea toata galeria foto. Doar categoria B este disponibila momentan.

Scoala Gimnazială -George Tutoveanu-

Zilele ECO in scoala ta. Campania - Zilele ECO in scoala ta - . Inscriere clasa pregătitoare - metodologie - calendar. Metodologie evaluare nationala la clasele a II-a, a IV-a, a VI-a 2014-2015. Aripi de lumină - nr.

Şcoala Gimnazială Iuliu Haţieganu

Se află în cartierul Mănăştur, lângă Piaţa Flora, în apropiere de Calea Floreşti. Evaluarea la clasele a II-a, a IV-a şi a VI-a.

Şcoala din Havârna

Activităţi ale Şcolii cu clasele I-VIII din comuna Havârna, judeţul Botoşani. şi nu doar atât! 10 ani de NATO. Sâmbătă, martie 29, 2014. Miercuri, februarie 05, 2014. De Germania şi aliaţii ei, începând din 24 august şi până la terminarea celui de-al doilea război mondial a luptat împotriva. Sâmbătă, decembrie 07, 2013. Luni, noiembrie 11, 2013.

Scoala Herghelia - Acasa - Scoala Herghelia

SCOALA MISIONARA MEDICALA HERGHELIA TE ASTEAPTA! EȘTI CA ÎN FAMILIE! VINO ȘI TU SĂ VEZI! Curs intensiv de limba engleză. Vino în şcoala Marelui Medic! .